ଛିଃ… ଛି..! ମହିଳା ନର୍ସ ଏବଂ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଡାକ୍ତରଖାନାର Secret Room ରେ ରାସଲୀଳା ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ…ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

0 2,850

ଆଜି ଏକ ଏମିତି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ଯାହା ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯିବେ । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ପାକିସ୍ତାନ ରୁ ଆସି ଥିବାରୁ ଜଣା ପଡୁଛି । ପାକିସ୍ତାନ ରେ ଟିକ ଟୋକ ଏବେ ବହୁତ ଚାଲିଛି । ଯେଉଁ ସମୟରେ ଆମ ଭାରତ ରେ ସବୁ ଚୀନ ର ଆପ ସବୁ ବନ୍ଦ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଠିକ ସେହି ସମୟରେ ପାକିସ୍ତାନ ରେ ଚୀନ ର ଆପ କୁ ସବୁ ବ୍ୟବହାର କରୁ ଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗଲେ ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଚୀନ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଏକ ନମ୍ବର ହୋଇ ଯାଇଛି। ତେଣୁ ପାକିସ୍ତାନ ରେ ଏବେ ଚୀନ ଭଲ ବ୍ୟାପାର କରିଛି । ତେବେ 2016 ରୁ 2020 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତ ରେ ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ଟିକ ଟୋକ କରୁ ଥିଲେ। ଭାରତ ରେ 100 ପ୍ରତିଶତ ଲୋକ ରୁ 70 ପ୍ରତିଶତ ଲୋକ ରିଲସ କରିବା ପାଇଁ ପାଗଳ ଥିଲେ ।

ତେବେ 2020 ମସିହା ରେ ଚୀନ ଆପ କୁ ସବୁ ବନ୍ଦ କରି ଦିଆ ଯାଇ ଥିଲା । ଯାହା ଫୋଳରେ ଲୋକେ ଟିକ ଟକ କରି କରିବାରୁ ବଂଚିତ ହୋଇ ଯାଇ ଥିଲେ । ଏବେ କିନ୍ତୁ ପାକିସ୍ତାନ ରେ 100 ପ୍ରତିଶତ ଲୋକଙ୍କ ଭିତରୁ 60 ପ୍ରତିଶତ ଲୋକ ରିଲସ କରୁ ଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପାକିସ୍ତାନ ର କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ରିଲସ ନାଁ ରେ କରୁ ଛନ୍ତି ସେକ୍ସ କାରବାର । ତେବେ ଏକ ରିଲସ ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି ।

ଜଣେ ଝିଅ ସହିତ ଜଣେ ଟୋକା ଖୋରପ ବ୍ୟବହାର କରୁ ଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ । ଏବେ ପାକିସ୍ତାନ ରେ ଯେଉଁ ନିୟମ ହୋଇଛି ଆପଣ ମାନେ ସୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯିବେ । ତେବେ ସେହି ନୂଆ ନିୟମ ଟି ହେଉଛି । ଏବେ ପାକିସ୍ତାନ ରେ କୌଣସି ଝିଅ ପୁଅକୁ ଭଲ ପାଇ ପାରିବ ନାହିଁ । କିମ୍ବା କୌଣସି ପୁଅ ଝିଅ କୁ ଭଲ ପାଇ ପାରିବ ନାହିଁ ।

ତେବେ ଭଲ ପାଇ ଯଦି ସେକ୍ସ କାରବାର ରେ ଧରା ପଡ଼ନ୍ତି , ତାହାଲେ 8 ମାସ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗିବା ପାଇଁ ପଡିବ । ରାସ୍ତା ରେ ପ୍ରେମୀ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ମାନେ ହାତ ଧରା ଧରି ହୋଇ ଚାଲି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଯଦି ଧାରା ପଡିଲେ ତାହାଲେ ମଧ୍ୟ 4 ମାସ ଜେଲ ହୋଇ ଯାଇ ପାରେ । ଏମିତି ବିବାହ ପରେ ସେମାନେ ସେକ୍ସ କରି ପାରିବେ , କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ନୁହେଁ ।

ପାକିସ୍ତାନ ରେ ଏହି ନିୟମ ଲାଗୁ ହୋଇ ଥିବା ସମୟରେ , ପାକିସ୍ତାନ ରେ ଏବେ ଝିଅ ପୁଅ ସହିତ ଖରାପ ରିଲସ ତିଆରି କରୁଛି । ସେଥି ପାଇଁ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ପାକିସ୍ତାନ ରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ପଖା ପାଖି 29 ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରି ଲେଣି ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।